Czy zajmiemy na koniec rundy 1 miejsce w tabeli ?

Czarnovia 2-0 Paszczyna.

• autor: grabek1, 2014-04-14 11:43

Czarnovia 2-0 Paszczyniak

Więcej w rozw. newsa

Niestety pierwszy mecz rundy wiosennej naszych juniorów starszych okazał się katastrofą i przegraliśmy 0:2 z niżej notowaną drużyną z Czarnej. Chwali fakt , że pomimo braku kilku zawodników z pierwszej jedenastki zdołaliśmy wytrzymać pełne 90 minut i walczyć do samego końca, jednak tym razem to Czarnovia okazała się lepsza od naszej drużyny. Jest to dopiero nasza druga porażka więc nie ma co się załamywać. Szczególne brawa należą się powracającemu po długiej przerwie Kamilowi Mazurowi , który z odniesioną kontuzją w trakcie pierwszej połowy zdołał wytrzymać cały mecz i zagrać bardzo dobrze. Pochwalić także należy naszego bramkarza Mateusza Świętonia, który w drugiej połowie obronił kilka groźnych strzałów. Mieliśmy też kilka okazji żeby strzelić bramkę : min Adrian Rokosz w pierwszej połowie pokazał nam bardzo ładny balans ciała i próbował zmieścić piłke obok prawego słupka bramki lecz lepszy okazał się bramkarz Gospodarzy, zawiodła również skuteczność naszego snajpera Błażeja Wojtaszka, swoją okazję miał też nasz kapitan Robert Chorąży ale niestety trafił w poprzeczkę. Nie należy podłamywać się po tym meczu, ponieważ było to nasze pierwsze spotkanie. Za tydzień jedziemy do Dębicy na mecz z MKS-em i będziemy walczyć o 3 pkt.! PASZCZYNA !!!

Skład : Świętoń - Żurek Kusibab Szałaj Mazur - Wacura R.Chorąży Różak Rokosz - Zieliński Wrona(Wojtaszek)